Nemovitosti

Prodej stavebního pozemku 1 788 m², Komorní Lhotka

5.299.000 ,-
Celkem 5 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Pavlína Csibová
Pavlína Csibová
telefon: +420 773 214 303
csibova@realityfofrem.cz

Prodej stavebního pozemku 1 788 m², Komorní Lhotka

5.299.000 ,-
Popis nemovitosti:

V zastoupení klienta nabízíme k prodeji krásný rovinatý pozemek, dle územního plánu obce s možností výstavby rodinného domu ležící u obecní komunikace poblíž centrální části obce. Na pozemku je možné se napojit na elektrickou energii a další sítě . Poblíž pozemku jsou lesy a kopce, vhodné místo pro klid a relaxaci.

Pozemek je možné i rozdělit na dva menší.

V blízkosti je obecní úřad, obchod, autobus i koupaliště. Dostupnost větších měst Frýdek- Místek je 12 km, Třinec 15 km a Český Těšín 15 km.

Komorní Lhotka je malebnou podhorskou lázeňskou obcí s tisícem obyvatel a příznivým klimatem blahodárně působícím na lidský organismus, přístupnou z Hnojníku úzkou silnicí stíněnou stoletou lipovou alejí o délce 2,5 km. Obec je hlavním protagonistou rozvoje cestovního ruchu v mikroregionu obcí povodí Stonávky, která v katastru obce pramení a obcí protéká.

V Komorní Lhotce je možno si prohlédnout klasicistní evangelický kostel z roku 1782 se třemi empírovými náhrobky a s barokním mobiliářem, krásným oltářem a kazatelnou. Také katolický kostel, který byl vybudován o více než 100 let později z místního šedozeleného godulského pískovce je zajímavým objektem. Lidová architektura je přímo v centru obce zastoupena zachovalými roubenými karpatskými dřevěnicemi z 19. století, typickými pro Těšínsko, a v údolí Ráztoky mimořádně zachovalým roubeným selským domem včetně stodoly, chlévů a kůlny. Na jihovýchodním svahu hory Goduly lze shlédnout „toleranční pomník“, postavený v roce 1931 při 150. výročí vydání tolerančního patentu.

Charakter obce je přímo utvářen horským reliéfem Moravskoslezských Beskyd, v jejichž údolích se obec nachází. Pěší trasy, cyklotrasy, případně koňské stezky, které hustě protkávají okolní krajinu, nabízejí řadu překrásných výhledů i romantických přírodních zákoutí, příležitostí pro sportovní vyžití i pro soukromé meditace. Návštěvníkům se nabízí ubytování v hotelích, rekreačních zařízeních i v soukromí. V obci je široká nabídka místních jídel a krajových specialit v několika restauracích s mnohotvárným koloritem. Komorní Lhotka také nabízí pravou finskou saunu, léčivé bylinkové lázně a další zařízení poskytující ozdravné procedury.

Doporučujeme prohlídku.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
2023-09-19
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Adresa:
Komorní Lhotka
Plocha pozemku:
1788 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 39' 29.179"N, 18° 31' 39.978"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka: